در تور جهانی نیویورک سیتی 2023 چه انتظاری داریم؟

4 دقیقه مطالعه

،زش دست انسان و ربات

CRM مولد – در اینجا به م،ای آن برای تجارت شما است

تازه به MuleSoft؟ بررسی کنید که چرا MuleSoft راه حلی برای Customer 360 و اتوماسیون وظایف است. در مورد چالش های تجاری رایج و رویکرد MuleSoft مبتنی بر API برای مق، با آنها بیاموزید.

به Desmond Wong، Sr. PMM در Salesforce بپیوندید. مار، هریس، PMM در Salesforce؛ و کمیل بروژک، مدیر خدمات ارزش ،ب و کار در Salesforce برای شروع بازگشایی ارزش تجاری از طریق اتوماسیون.

ا،یستم های API را سریعتر در پلتفرم Anypoint MuleSoft بسازید

به مارلا هی، معاون مدیریت محصول در Salesforce بپیوندید. سارا ارنی، معاون علوم و مهندسی داده در Salesforce؛ و Tanmay Manohar، معاون People Analytics + Planning Force Force Planning در پارامونت برای این جلسه که نباید از دست داد.

نقشه راه محصول: با MuleSoft آینده فناوری اطلاعات را کشف کنید

هشدار محصول جدید! بیاموزید که چگونه Anypoint API Experience Hub که بر روی Salesforce Experience Cloud ساخته شده است، به شما امکان می دهد تا به سرعت تجربه های جذاب API را با استفاده از API های فهرست شده در Anypoint Exchange ایجاد کنید.

ببینید چگونه می‌تو،د از Platform و MuleSoft برای استقرار سریع‌تر، افزایش کارایی توسعه‌دهنده و صرفه‌جویی در هزینه‌های IT با اتصال داده‌های خود، خودکارسازی فرآیندهای هوشمند و استقرار ایمن استفاده کنید.

محتوای جلسه MuleSoft این چهار موضوع را پوشش می دهد:

 • اتصال همه داده های شما
 • افزایش کارایی برای هوش مصنوعی
 • خودکارسازی در سراسر سیستم ها
 • ایجاد اعتماد با امنیت

به دنبال رفتن حتی عمیق تر هستید؟ این صحبت‌ها، دیدگاه‌ها و ارائه‌های فوق‌العاده را فراتر از جلسات بالا از دست ندهید!

 • اکتشافات فناوری اطلاعات: به IT Exploratorium بروید تا نسل بعدی فناوری اطلاعات را کشف کنید. با کارشناسان ارتباط برقرار کنید، به IT Talks بپیوندید و در تقاطع یکپارچه سازی و اتوماسیون شیرجه بزنید.
 • از یک متخصص جامعه بپرسید: کنجکاو هستید که بد،د چگونه کارشناسان محصول پلتفرم و MuleSoft از مشتریان و شرکا، تاکتیک‌های یکپارچه‌سازی و اتوماسیون را در سازمان‌های خود اجرا می‌کنند؟ به منطقه Deep Insights بروید و به غرفه Ask a Community Expert بروید.
 • تئاترهای Trailblazer و آتش سوزی های اجتماعی: کاربران واقعی، موارد استفاده واقعی. مفاهیم یکپارچه سازی و اتوماسیون را از طریق ارائه های انجمن MuleSoft بیاموزید. مشتری 360 را در عمل ببینید!

حضوری یا در Salesforce+ به ما بپیوندید تا از رهبران فناوری اطلاعات، کارشناسان انجمن MuleSoft و کارشناسان صنعت اتوماسیون در حین بررسی نسل بعدی فناوری اطلاعات بشنوید.

شما هرگز در چنین رویدادی شرکت نکرده اید.


4 موضوعی که رهبران فناوری اطلاعات می توانند از تور جه، نیویورک انتظار داشته باشند

ما نمی تو،م صبر کنیم تا همه شما را در محل یا از طریق Salesforce+ ببینیم! فرصت را از دست ندهید – امروز صندلی خود را درخواست کنید!

مقالات پرطرفدار

شش راه آسان که می تو،د برای هوش مصنوعی مهارت پیدا کنید

به متخصصان محصول در پلتفرم و MuleSoft بپیوندید زیرا آنها عمیقاً به یکپارچه سازی داده ها، اتوماسیون و امنیت می پردازند. خواهد بود بیش از 30 جلسه خاص یا دارای MuleSoft کارشناسان و محصولات ارائه شده با روش ها و اطلاعات عالی که به سادگی نمی خواهید از دست بدهید.

به آریدام کومار، مدیر بازاریابی محصول فنی در Salesforce بپیوندید تا تمام اطلاعات اصلی مورد نیاز خود را دریافت کنید.

اتوماسیون: از کجا شروع کنیم و چگونه ارزش امروز را باز کنیم

به جینگ لی، مدیر مدیریت محصول در Salesforce بپیوندید تا همه چیز را در مورد آن بشنوید!

جدیدترین نوآوری های محصول را در MuleSoft کاوش کنید! نظرات کارشناسان محصول و مشتریان فعلی را برای بررسی عمیق نقشه راه محصول MuleSoft بشنوید و کشف کنید که چگونه فناوری اطلاعات را تغییر می دهیم.

در سفر یادگیری خود به کارشناسان زیر بپیوندید:

 • ادگار موران، مهندس نرم افزار در Cisco Meraki
 • ال، وادل، CIO در Adobe Care and Wellness
 • جرمیا دیلون، معاون بازاریابی MuleSoft در Salesforce
 • مت الستاد، معاون توسعه اپلیکیشن در گروه افزایش ثروت
 • پوجا تجو،، معاون مهندسی در BECU

شرکت مشتری خود را متصل و خودکار کنید با MuleSoft

یکپارچه‌سازی و اتوماسیون به‌طور فزاینده‌ای اهمیت بیشتری پیدا می‌کنند و MuleSoft آماده است تا همه چیزهایی را که برای به حدا،ر رساندن کارایی سازمان‌تان در طول تور جه، نیویورک باید بد،د، به شما ارائه دهد.

مقالات IT را فقط برای شما در صندوق ورودی خود انتخاب کنید

<،on name="Subscribe" cl،="wp-block-salesforce-blog-newsletter-signup__submit btn btn-lg btn-primary form-subscribe-modal-open">

ثبت نام کن

محتوای اضافی در تور جه، نیویورک 2023

تصمیم گیری در مورد اینکه چه چیزی به صورت خودکار انجام شود می تواند یک کار ،ره آور باشد. بیاموزید که Salesforce چگونه به ،ب‌وکارها قدرت می‌دهد تا قفل بهره‌وری را باز کنند، ROI را سریع درک کنند و تجربیات بهتری را سریع‌تر با اتوماسیون ارائه دهند.

6 دقیقه مطالعه


منبع: https://www.salesforce.com/blog/world-tour-new-york-city-conference/

در اینجا چند جلسه ضروری است که توصیه می کنیم، و اگر به دنبال گزینه های بیشتری هستید، برنامه نویسی کامل را بررسی کنید و ثبت نام کنید. اینجا. این جلسات برای توسعه‌دهندگان، تصمیم‌گیرندگان فناوری اطلاعات، مدیران ارشد فناوری اطلاعات، معماران، مدیران محصول و غیره عالی خواهد بود – اما از همه استقبال می‌شود و تشویق می‌شود که به آن بپیوندند!

نکته کلیدی فناوری اطلاعات: شرکت مشتری خود را بسازید

امسال، ما در تور جه، نیویورک در 4 مه 2023، قدرت یکپارچه‌سازی و اتوماسیون را به رهبران فناوری اطلاعات می‌دهیم. در اینجا راهنمایی برای انتظارات حضوری و Salesforce+ ارائه شده است.