توصیه های شغلی برای خود جوان تر

خود آینده شما

از چند دوست از جامعه بازاریابی Trailblazer خواستم که برای جوان‌ترهای خود نیز نامه بنویسند. امیدواریم با انتشار این نامه‌ها، توصیه‌هایی را به دیگر، که تازه شروع کرده‌اند یا به‌دنبال الهام هستند، برس،م. ما می گوییم، این چیزی است که کاش می دانستم. امیدوارم این به شما در مسیرتان کمک کند.

نحوه استفاده از صدای خود در محل کار

شما چندین شغل خواهید داشت. شما می‌چرخید زیرا احساس می‌کنید که آن مشاغل من، شما نیستند یا با مدیریت ارشد مشکل دارید، و اشکالی ندارد. در نهایت، شغل یا مشاغلی (چشمک) را پیدا خواهید کرد که شما را خوشحال می کند. اگر روزی برنامه را اجرا می کنید و کار خودتان را انجام می دهید، تعجب نکنید!

آیری

با ما در مورد بازاریابی صحبت کنید

هرگز اخلاق خود را به فروش ندهید، اما به یاد داشته باشید که گاهی اوقات درست ، آن اهمیت کمتری نسبت به عملی ، آن دارد. “به اندازه کافی خوب” گاهی اوقات دقیقاً همین است و تنها چیزی است که لازم است. اما اجازه ندهید این بهانه ای برای ش،گی کار شود.

مار، عزیز،

حالا چرا اینو بهت میگم زیرا می خواهم بد، که فداکاری هایی که در جو، انجام دادی نتیجه داد.

گروه Marketing Cloud Trailblazers دوست دارد در مورد همه چیزهای بازاریابی صحبت کند. از این گروه برای بررسی منابع، پرسیدن سوال، کمک به یکدیگر و به اشتراک گذاشتن تجربیات استفاده کنید.منبع: https://www.salesforce.com/blog/advice-for-younger-self/

هی دختر،

درست است، به نظر می رسد بهترین شغل حل مسئله ای است که می تو،د داشته باشید؟! اگرچه ما از نظر فنی هرگز شیمی را تمرین نمی کنیم، اما هر روز از آن درس هایی که به ما آموخته استفاده می کنیم:

  • همه چیز یک نظریه است تا زم، که شواهدی برای اثبات یا رد این گفته ارائه شود
  • همه متغیرها را ثابت نگه دارید به جز یکی، آن یکی را تکرار کنید تا زم، که دیگر نتو،د و سپس آبکشی کنید و با متغیر بعدی تکرار کنید.
  • داده‌ها برای پشتیب، از داست، است که گفته می‌شود، بنابراین دلیل آن را در نظر داشته باشید
  • ش،ت فقط یک نوع رکورد از موفقیت است (که بعدا منطقی تر خواهد شد)

مایک کروزر، شراکت Pardot و ادغام API منجر، Sercante

ارین عزیز

مار،

وقتی میخوای تسلیم بشی

آیریل بریمن، معمار راه حل Salesforce در Di،al Science

کارمل جیمز، مدیر ارشد Salesforce (و رشته سابق شیمی)، Viz.AI

روی آنها تمرکز کنید و به جلو حرکت کنید. زندگی یک سفر باورن،ی است و مهم است که به جلو بروید. در اینجا چند نکته وجود دارد که به شما ارائه خواهم داد:

  • جامعه را پیدا کنید برای پیدا ، افرادی که روی آنها کلیک می کنید، خیلی منتظر نم،د. شما نمی تو،د آن را به تنهایی انجام دهید.
  • تغییر را در آغوش بگیرید. تغییرات زیادی در زندگی شما رخ خواهد داد و در طول زندگی حرفه ای تان به حرکت رو به جلو ادامه دهید، ارزش آن را دارید.
  • اگر آن را شخصاً رضایت بخش می د،د، بله بگویید. نگران رزومه نباشید
  • زندگی خود را بکنید – کار را بهانه نکنید!
  • هنگامی که به دانشگاه می‌روید، «عملیات بازاریابی» را گوگل کنید. این همه چیز را برای شما تغییر خواهد داد.
  • روی رمزارز سرمایه گذاری کنید!

بین 24 تا 32 سالگی خیلی به خودتان شک خواهید کرد، اما این کار را نکنید! شک منجر به نگر، می شود و شما چیزی برای نگر، ندارید! اجازه ندهید دیگران شما را از رویاها و آرزوهایتان منصرف کنند. شما فوق العاده سخت کار خواهید کرد و کار سخت شما در پایان نتیجه خواهد داد.

او می‌خواست که ما کاملاً شفاف باشیم، حتی به چیزی که انتظار داشتیم معدل و ک، مورد علاقه‌مان باشد. وقتی نامه ام را به ،وان ارشد دریافت کردم، دیدم که نوشته بودم «می روم خارج از کشور تحصیل کنم». و در نهایت در کالج مطالعات بین المللی در اسپ،ا به تحصیل در خارج از کشور رسیدم. نوشتن آن باعث شد تا واقعاً آن را انجام دهم.

صنف عزیز،

اکنون که چند سالی است به حرفه بازاریابی خود می گذرم، می خواهم این تمرین را تغییر دهم. آیا می تو،د برای خود راهنمایی فکر کنید جوان تر خود؟ البته چیزهایی هست که کاش می دانستم زندگی را آسان تر یا هموارتر می کرد.

در طول زندگی، تسلیم شدن آسان خواهد بود، اما ادامه دهید. ارزشش را دارد

کارمل عزیز،

با عشق،

عشق،

وقتی دانشجوی سال اول دانشگاه بودم، یکی از استادانم از ما خواست که نامه ای برای خود آینده بنویسیم. ما تا سال آ،، درست در زمان فارغ التحصیلی، دیگر نامه را نخواهیم دید. او از ما می خواست که کلمات تشویق کننده بنویسیم و آنچه را که می خواستیم در طول چهار سال به دست آوریم، ترسیم کنیم. این می تواند مواردی مانند تحصیل در سطح بین المللی، گرفتن یک دوره کارآموزی عالی یا تمرکز بر یک رشته خاص باشد.

خود آینده شما

اگر از کار خود خسته شده اید چه کاری انجام دهید

می دانم که باور نمی کنید این نامه مربوط به آینده است، اما لطفاً کمی به من اصرار کنید. زندگی سخت خواهد شد، و سقوط های زیادی وجود خواهد داشت (مقدار زیادی از آنها). با این حال، لحظات بسیار زیادی شادی نیز وجود خواهد داشت. لحظه های طلا، اگر بخواهید.

به یاد داشته باشید که از صدای خود استفاده کنید. ،ن در فضای فناوری، به ویژه ،ن سیاه پوست، اغلب از صحبت ، می ترسند. به ما گفته شده است که مردم را نوازش کنیم و دیگران را خوب جلوه دهیم. شما آن را می شنوید و ممکن است استفاده از صدای خود را متوقف کنید و فقط دستور دهید.

اما نکته اینجاست: این فقط در مورد نیست استفاده كردن صدای تو اما چگونه شما آن را انجام دهید رسیدهای خود را نشان دهید دستاوردهای خود را مشخص کنید. اجازه ندهید عدم آگاهی شما در مورد یک موضوع یا عدم اعتماد دیگران به شما مانع شما شود. اگر بتو،د خود را در حال انجام کاری ببینید، بیش از نیمی از نبرد را برده اید. اگر بتو،د خود را موفق ببینید، دیگران نیز شما را چنین می بینند. در نهایت، مهم نیست که چقدر در حرفه خود پیشرفت می کنید، همیشه صمیمی، متواضع و همدل باشید.

انجمن هی،، مدیر بازاریابی محصول در Salesforce

باید برم!

موضوعی را پیدا کنید و در آن موضوع متخصص شوید. آنچه را که می د،د با جامعه به اشتراک بگذارید، و انجمن در مورد چیزهایی که در آنها متخصص نیستید به شما کمک می کند. هیچ، نمی تواند همه چیزها را بداند، حتی همه چیز را نمی داند. همه چیز را تست کنید راه های جدیدی برای اشتباه ، پیدا کنید. مشکلی نیست. کارشناسان فقط راه سخت را سریعتر یاد گرفتند و بیشتر از افراد غیرمتخصص تکرار ،د.

چگونه در محل کار رضایت خود را پیدا کنیم

به ،وان یک [mostly] در بزرگسالی قادر به انجام کارهایی خواهید بود که ما هرگز تصورش را نمی کردیم. به ،وان مثال، شما در سراسر ایالات متحده سفر خواهید کرد و در هتل ها و موج سواری در تختخواب با چیزی جز یک چمدان و یک کوله پشتی خواهید رفت. همه اینها به این دلیل است که شما یک شغل فوق العاده عالی دارید. اساساً شما روزهای خود را در این سیستم به نام Salesforce می گذر،د که نقش شما این است که با استفاده از آن افراد را موفق تر کنید.

مقالاتی را که فقط برای شما انتخاب شده اند، در صندوق ورودی خود دریافت کنید

<،on name="Subscribe" cl،="wp-block-salesforce-blog-newsletter-signup__submit btn btn-lg btn-primary form-subscribe-modal-open">

ثبت نام کن

فداکاری های شما م،ایی خواهد داشت

هی مایک، گوش کن!

عشق،

در اینجا چند نکته از خود بزرگتر، شاید عاقل تر (شاید) شما آورده شده است:

ارین دانکن، مدیر محصول Pardot در Sercante

مار، دوران، مدیر بازاریابی در Sercante