تاریخ های کلیدی برای پیش نمایش Sandbox تابستان 23


پنجره پیش‌نمایش جعبه آزمایشی Summer ’23 Salesforce Release نزدیک است. اکنون به تاریخ ها توجه کنید تا سازمان شما برای ارتقاء آماده شود.

ما نمونه تولید شما را به نسخه تابست، 23 ارتقا می دهیم تقویم انتشار 12 ماهه. برای بررسی تاریخ ارتقا، نام نمونه یا دامنه خود را وارد کرده و روی برگه تعمیر و نگهداری کلیک کنید.

نکته بعدی که باید بد،د این است که کی سندبا، شما به تابستان 23 ارتقا می یابد، زیرا این اولین فرصتی است که برای آزمایش تنظیمات خود در نسخه جدید به دست می آورید. بیایید به تاریخ هایی که باید بد،د نگاه کنیم.

تاریخ های کلیدی برای پیش نمایش Sandbox تابستان 23

با پیوستن به این سایت آگاه باشید انجمن Trailblazers Readiness را منتشر کنید. اینجاست که ما منابع موجود را پست می‌کنیم، و در حین پیاده‌سازی ویژگی‌های جدید، مک، عالی برای پرسیدن سؤالات است. اگر در مدیریت انتشارات تازه کار هستید، یک مورد وجود دارد ماژول Trailhead تا شما را در این فرآیند راهنمایی کند.

13 آوریل: برای یک محیط پیش از انتشار ثبت نام کنیدnment

چرا به یک سازمان پیش از انتشار نیاز دارید؟ این یک محیط آزمایشی با ویژگی‌های انتشار جدید فعال است که به شما امکان می‌دهد زمان زیادی را آزمایش کنید و بفهمید کدام یک برای سازمان شما من، هستند. اگر قبلاً یک سازمان پیش از انتشار برای Spring داشتید 23، شما می تو،د دوباره وارد آن یکی شوید.

و اگر مطمئن نیستید که چه ویژگی هایی را می خواهید پیاده سازی کنید، به آن بپیوندید Trailblazer Community Treasure Hunt برای دیدن آنچه که دیگران در جامعه در مورد آن هیجان زده هستند.

26 آوریل: یادداشت های انتشار پیش نمایش در دسترس هستند

این زمان اسکن یادداشت های انتشار است. از فیلترها برای نمایش تنها بخش‌هایی استفاده کنید که مربوط به نسخه و ابرهایی هستند که در حال حاضر استفاده می‌کنید.

مقالاتی را که فقط برای شما انتخاب شده اند، در صندوق ورودی خود دریافت کنید

<،on name="Subscribe" cl،="wp-block-salesforce-blog-newsletter-signup__submit btn btn-lg btn-primary form-subscribe-modal-open">

ثبت نام کن

4 مه: تاریخ قطع سندبا،

از جعبه ایمنی خود برای دسترسی سریع به ویژگی‌های جدید و تنظیمات آزمایشی قبل از ارتقای تولید برنامه‌ریزی‌شده استفاده کنید. برای دریافت پیش‌نمایش Summer ’23 در جعبه ایمنی خود، باید قبل از 4 مه یک جعبه ایمنی فعال در یک نمونه پیش‌نمایش داشته باشید.

در بیشتر موارد، شما نیازی به انجام کاری ندارید زیرا جعبه شنی شما در حال حاضر در یک نمونه پیش نمایش است. تمام جزئیات مورد نیاز خود را در دستورالعمل های پیش نمایش جعبه شنی مقاله در مورد راهنمای Salesforce.

5 مه: Sandbox ها ارتقا یافتند

اگر تصمیم گرفته‌اید از پیش‌نمایش جعبه ایمنی استفاده کنید، جعبه‌های ایمنی انتخابی شما در این آ، هفته به تابستان 23 ارتقا داده می‌شوند. مانند برنامه پیش‌انتشار، پیش‌نمایش sandbox به شما امکان می‌دهد تا ویژگی‌های جدید را بدون تأثیر بر محیط زنده خود آزمایش کنید. با این حال، مزیت اضافه شده به پیش‌نمایش جعبه ایمنی، توانایی آزمایش ویژگی‌های جدید با استفاده از پیکربندی منطبق با محیط تولید شما است.

15 مه: سایت انتشار تابستان 23 فعال است

ما می د،م که همه اطلاعات انتشار را به طور متفاوتی هضم می کنند. به همین دلیل است که ماژول Release Highlights در Trailhead راهی سریع و آسان برای یادگیری ویژگی‌ها است. ما ویدیوهای آزمایشی، ماژول‌های Trailhead، انجمن‌های انجمن و موارد دیگر را ارائه می‌کنیم تا فرآیند را تا حد امکان آسان کنیم.

19 مه: اولین آ، هفته انتشار

اولین آ، هفته انتشار زم، است که ما در Salesforce و تعداد کمی از مشتریان ارتقا می یابند. در این مرحله، احتمالاً از قبل ویژگی های کلیدی خود را در نظر گرفته اید. اگر برای ارتقای خود آماده هستید، Release Readiness Trailblazers گروه تمام محتوای مورد نیاز شما را در اختیار خواهد داشت تا کاربران سازمان خود را به سرعت در مورد ویژگی های جدیدی که قصد دارید عرضه کنید، به روز کنید.

19 تا 26 مه: Release Readiness Live

ادمین و مبشر توسعه‌دهنده ما نسخه تابستان 23 را با ویژگی‌های مورد علاقه خود آغاز می‌کنند. سپس، تیم مدیریت محصول در مورد ویژگی‌های جدید بحث و نمایش می‌کند. ببینید این ویژگی‌ها در زمان واقعی چگونه کار می‌کنند و نگاهی اجمالی به نقشه راه 2023 بیاندازید. جزئیات کامل دستور کار و برنامه در ژانویه در سایت ما ارسال می‌شود. Release Readiness Trailblazers گروه.

2 ژوئن: آ، هفته انتشار دوم

مجموعه دیگری از نمونه ها در آ، هفته 2 ژوئن به روز می شوند. اگر هر سوالی دارید، صفحه اعتماد ما دارای آ،ین اطلاعات در مورد زمان ارتقاء است. و از آنجایی که فقط پنج دقیقه طول می کشد، ارتقاء نباید بر عملکرد یا زمان کار شما تأثیر بگذارد.

9 ژوئن: آ، هفته انتشار نهایی

همه نمونه‌های باقی‌مانده Salesforce در 9 ژوئن ارتقاء می‌یابند. اگر قبلاً از گنجاندن سازمان‌های خود در پیش‌نمایش جعبه ایمنی انصراف داده‌اید، آن‌ها این آ، هفته ارتقا خواهند یافت.

آیا می خواهید این تاریخ ها را در تقویم خود داشته باشید؟ ما را بررسی کنید تقویم انتشار عمومی یا وارد كردن آن را در تقویم انتخابی شما

همه ی چیزهایی که لازم است بد،

برای انتشار بعدی Salesforce آماده شوید! مرکز Release Resources را مرور کنید تا به شما کمک کند سازمان و کاربران خود را برای نوآوری های جدید آماده کنید.منبع: https://www.salesforce.com/blog/key-dates-summer-sandbox-preview/