برنامه های CX Awards این جمعه بسته می شود! 🚨

همچنین، شما می تو،د برای بیش از یک دسته درخواست دهید، پس چرا به خود شانس بیشتری برای برنده شدن نمی دهید؟

سال گذشته، جوایز CX برخی از بزرگ‌ترین محرک‌ها و تکان‌دهنده‌ها در فضای تجربه مشتری را جدا کرد و سیسکو، Talkdesk و بسیاری دیگر از برندهای آشنا به ،وان برنده کنار رفتند.

اما هنوز فرصتی وجود دارد که چند نفری که دیرتر می آیند نیز درگیر شوند.

به علاوه، ما 15 جایزه برای اهدای در سال 2023 داریم که به متقاضیان فرصت های بیشتری می دهد تا آنچه را که آنها را عالی می کند برجسته کنند!

بله، هیئت داوران باتجربه ما آماده است تا برخی از نوآورترین فروشندگان CX را در فضای CX روشن کند.

امسال، دسته‌های جوایز جدیدی را به مجموعه اضافه کرده‌ایم و به شرکت‌های بیشتری فرصت می‌دهیم تا به رسمیت شناخته شوند که شایسته آن هستند.

البته، این به م،ای رقابت است، و امسال ما قبلاً برنامه های بسیار خوبی از برندهای معروف و مبتکران برجسته صنعت دریافت کرده ایم.

درخواست خود را ارسال کنید تا جمعه 13هفتم ژانویه، و شما می تو،د سال جدید را در اوج عالی شروع کنید.

آیا می تو،د یکی از برندگان سال 2022 ما باشید؟

بنابراین، پس از جمعه 13، هیئت داوران متخصص ما برای شناسایی بهترین رقبا در فضای CX از بین همه ارسال‌های ما، سخت کار خواهیم کرد.


منبع: https://www.cxtoday.com/event-news/cx-awards-applications-close-this-friday/موفق باشید! ما شما را در مراسم می بینیم!

ما روز به روز به مراسم نهایی جوایز CX 2023 نزدیک می شویم و امسال بزرگتر و بهتر از همیشه خواهد بود.

شما می تو،د فرم های درخواست خود را به درستی دانلود کنید اینجا در CX Today و برخی از برندگان قبلی ما را برای الهام گرفتن در همان زمان بررسی کنید.

با این حال، دسته‌های بیشتر به م،ای درخواست‌های اضافی برای مرتب‌سازی نیز هستند، و ما می‌خواهیم اطمینان حاصل کنیم که داوران متخصص ما زمان زیادی برای ارزیابی دقیق هر ارسال دارند.

تیم CX Today این افراد خوش شانس را در مجله آنلاین، خبرنامه و در سراسر کانال های اجتماعی ما مورد توجه قرار می دهد و به حضور برند شما به موقع کمک می کند.

از دست ندهید

هنگامی که فرم درخواست خود را پر کردید – شاید با رعایت این نکات مفید – قبل از تمام شدن ساعت، آن را به وب سایت ما ارسال کنید.

ما فینالیست های خود را در 3 اعلام خواهیم کردrd فوریه و میزبان مراسم اهدای جوایز آنلاین در 16هفتم فوریه، بنابراین لازم نیست مدت زیادی منتظر بم،د تا بفهمید که آیا یکی از برندگان امسال هستید یا خیر.

چه ،ی می‌گوید که نمی‌تو،د رهبر سال CX و برنده خلاقانه‌ترین محصول باشید؟ لیست کامل دسته ها را اینجا ببینید.

هر گونه ارسالی که پس از 13 دریافت شدهفتم ژانویه، متأسفانه، در نظر گرفته نخواهد شد.