برت تیلور از سمت مدیرعاملی در Salesforce کنار رفت

در حالی که ایده یک مدیر عامل مش، غیرعادی است، مزایای احتمالی زیادی برای یک تجارت پیچیده و چند وجهی مانند Salesforce وجود دارد.

در واقع، از منظر درآمد، به نظر می رسد این رویکرد با توجه به اینکه چگونه فروشنده در حال عبور از عدم اطمینان اقتصادی است، کار می کند.

کیت بلاک ابتدا به مدت 18 ماه، از آگوست 2018 تا فوریه 2020، این نقش را به عهده گرفت. سپس تیلور در نوامبر 2021 این نقش را به عهده گرفت و کمی بیشتر از یک سال در این نقش ماند.

تیلور پس از تصاحب Quip به مبلغ 750 میلیون دلار در آگوست 2016 به Salesforce پیوست – شرکتی که او پس از ، سمت خود به ،وان مدیر ارشد فناوری فیس بوک تأسیس کرد.

در واقع، به نظر می رسید که او مشتاق به کاوش بیشتر از چشم انداز فناوری فعلی و اقتصادی است که در معرض «تغییرات زمین ساختی» قرار دارد.

با این وجود، این اعلامیه با یک توپ منحنی همراه بود: برت تیلور، مدیر عامل شرکت Salesforce، در پایان سال مالی از سمت خود کناره گیری می کند.

علاوه بر این، IDC اخیراً فاش کرد که Salesforce همچنان در بازار CRM – و تا حدودی فاصله دارد.

همچنین، یکی می تواند از عملکردهای داخلی مراقبت کند و دیگری خارجی.

در نتیجه، به نظر می‌رسد که این موقعیت، منجنیق شغلی وسوسه‌انگیزی را برای ،، که بنیوف به ،وان کاپیتان خود انتخاب می‌کند، فراهم می‌کند.

با توجه به این دوره های کوتاه مدت، یک سوال بالقوه قابل توجه مطرح می شود: آیا استراتژی مش، مدیرعامل کار می کند؟

آیا استراتژی Co-CEO کار می کند؟

با این حال، مشکل این است که هر ،ی که بنیوف به ،وان مدیر عامل مش، خود نگاه می کند، احتمالاً از جاهای دیگر علاقه زیادی دریافت می کند. پس از همه، آنها به احتمال زیاد یک سابقه عالی در تفکر نوآورانه ارائه خواهند کرد.

Salesforce اعلام کرد که در نتایج درآمد سه ماهه سوم خود از انتظارات تحلیلگران فراتر رفته و درآمد سالانه 14 درصدی را به دست آورده است.

از آنجا، او ،ید 27.7 میلیارد دلاری Slack را رهبری کرد و چالش تبدیل شدن به مدیرعامل را بر عهده گرفت.

حتی پس از این انتقال، من همیشه، همیشه بخشی از این شرکت خواهم بود و همیشه بخشی از این جامعه خواهم بود.

در مورد تیلور، او می‌خواهد «ریشه‌های کارآفرینی» خود را دوباره بررسی کند.

با این حال، او به سرعت از بنیوف تمجید کرد و اظهار داشت: «مارک، تو مدت ها قبل از پیوستن من به این شرکت مربی من بودی. و در شش سال گذشته، رابطه شما قطعاً به مهم ترین رابطه در زندگی حرفه ای من تبدیل شده است.”

همانطور که یکی از کارمندان سابق Salesforce در لینکدین نوشت: “آن را مانند دو نیمه مغز در نظر بگیرید!”

دیشب به من،ت جشن برپا شد.

در واقع، به نظر می رسد که در Salesforce خون بدی وجود ندارد، که با توجه به ،وج تیلور از سمت دوم خود به ،وان رئیس هیئت مدیره در توییتر در ماه اکتبر، تازه است.

علاوه بر این، 22.7 درصد حاشیه عملیاتی غیر GAAP را ثبت کرد – یک رکورد تمام دوران.

مانند لیز می،، معاون و تحلیلگر اصلی در Constellation Research، گفت:

با این حال، اکنون تیلور جدایی خود را اعلام کرده است، نگاه ها به سمت خالی یکی از مدیران عامل Salesforce معطوف خواهد شد.

مرد باید خسته شود. هدایت ،ید Slack برای خسته ، افراد ف، کافی بود، اما سپس با توییتر سر و کار داشت… امیدوارم “پروژه” بعدی او یک تعطیلات یک ساله باشد.


منبع: https://www.cxtoday.com/crm/bret-taylor-steps-down-as-co-ceo-at-salesforce/

بنابراین، شاید موضوع این نیست که موقعیت مدیرعاملی مش، در حال ش،ت است. در عوض، این احتمال وجود دارد که رئیس Salesforce برای یافتن جانشین خود با مشکل مواجه شود.

در مرحله اول، بسیاری به یاد خواهند داشت که چگونه او در وسط یک درگیری عمومی بین ایلان ماسک جدید و مدیرعامل فعلی پاراگ آگراوال گرفتار شد.

برت، تو میدونی که همیشه برادر ما خواهی بود. شما می د،د که ما عمیقاً شما را دوست داریم و شما اینجا خانه دارید. ما سعی می کنیم به نحوی شما را برگرد،م.

به ،وان مثال، نصب پس‌زمینه‌های مختلف در بالای ج،، دیدگاه‌های جدیدی را به ارمغان می‌آورد.

با این حال، رفتن او دوستانه به نظر می رسد مارک بنیوف، بنیانگذار همکار مدیرعامل در Salesforce، ارائه یک ارسال تکان دهنده در طول تماس درآمد. او گفت: