با Trailhead در هوش مصنوعی مهارت پیدا کنید

یک مطالعه جدید Salesforce در مورد مهارت‌های دیجیتال در محل کار نتیجه‌گیری کرد: «مسیر رو به جلو ارتقاء مهارت است. تقریباً همه (97٪) کارگران جه، معتقدند که مشاغل باید مهارت های هوش مصنوعی را در استراتژی توسعه کارکنان خود در اولویت قرار دهند. اما کارگران احساس می کنند که کارهای زیادی برای انجام دادن دارند، به طوری که 90 درصد از افراد مورد بررسی گزارش دادند که باور ندارند مهارت های مورد نیاز را دارند. و بزرگترین چالش برای ا،ر مردم؟ فهمیدن چگونه برای یادگیری این مهارت های جدید و در حال تکامل هوش مصنوعی.

پیشگام، که اکنون متعهد به یادگیری مهارت های لازم برای کار مش، با ماشین ها هستند، انقلاب آینده هوش مصنوعی را در بازارها و صنایع پشت سر خواهند گذاشت. آنها همچنین به احتمال بیشتری متوجه فرصت‌های عظیم هوش مصنوعی خواهند شد.

هوش مصنوعی آینده کار است

ماموریت Trailhead همیشه این بوده است که با از بین بردن موانع یادگیری، هر ،ی را برای پیشرفت در دنیای دیجیتال اول تقویت کند. ما سرمایه گذاری زیادی می کنیم تا مطمئن شویم که می تو،د مهارت های هوش مصنوعی را در Trailhead یاد بگیرید تا به شما در پیشرفت در این چشم انداز کاری جدید کمک کند.

اگر هنوز روشن نشده است، هوش مصنوعی فقط برای توسعه دهندگان یا دانشمندان داده نیست. با استفاده از فناوری هوش مصنوعی امروزی، فروشندگان می‌توانند ایمیل‌های جستجوگر قوی‌تری بنویسند، نمایندگان خدمات می‌توانند مشکلات مربوط به انبوه پرونده‌های سریع را حل کنند، و بازاریابان می‌توانند سفرهای شخصی‌سازی شده‌ای را برای مشتریان و مشتریان بالقوه خود ایجاد کنند. هوش مصنوعی برای شخص دیگری نیست. اگر در تجارت هستید، هوش مصنوعی برای شما من، است.

مهارت های هوش مصنوعی را در Trailhead بیاموزید

وبلاگ The Trailblazer

3 دقیقه مطالعه


منبع: https://www.salesforce.com/blog/learn-ai-s،s-on-trailhead/همانطور که می شنوید پیشرفت های جدید در هوش مصنوعی چگونه زندگی شما را بهبود می بخشد، به طور طبیعی، ممکن است در مورد آینده یا حتی اینکه آیا ممکن است ترس داشته باشید شغل خود را به دلیل هوش مصنوعی از دست بدهید. با این حال، چشم انداز در واقع بسیار خوش بینانه تر است. هوش مصنوعی موفق به م،ای تقویت – نه جایگزینی – نیروی انس، است. هوش مصنوعی به بازاریاب، نماینده خدمات یا فروشنده جدید تبدیل نخواهد شد. در عوض، مهارت‌های آن‌ها را برای افزایش عملکرد تقویت می‌کند و شرکت‌ها آن را می‌دانند.

*نشان‌های انجمن جوایز مجازی با نسخه محدود هستند که می‌تو،د فقط با شرکت در یک رویداد یا تکمیل یک کوئست Trailhead ،ب کنید. این نشان ها در نمایه Trailblazer.me شما در بخش نشان ظاهر می شوند. فقط روی منوی کشویی کلیک کنید و انتخاب کنید رویداد/جامعه برای مشاهده مجموعه نشان انجمن خود.

با یک حساب رایگان Trailhead شروع کنید

هوش مصنوعی با توانایی خود در افزایش توانمندی های انس،، باید به ،وان ابزاری برای توانمندسازی نیروی کار به جای ممانعت یا جایگزینی آنها استفاده شود.

سوجیت آبراهام، Salesforce

من در حال حاضر می بینم که چگونه هوش مصنوعی می تواند بر کارهای روزانه من تأثیر بگذارد، از ترجمه و خلاصه ، جلسات مشتری گرفته تا بررسی کد. این واقعا می تواند به سرعت بخشیدن به زمان پردازش کمک کند تا بتو،م روی جنبه های انس، شغل خود تمرکز کنیم.

سندی نوس زلنر، مشاور فروش، مشاور لاک نوس

نوآوری مولد هوش مصنوعی را در Salesforce کشف کنید

می د،د که کارفرمایان به دنبال افرادی هستند که بتوانند از هوش مصنوعی استفاده کنند، اما چگونه می تو،د این مهارت ها را به دست آورید؟ Trailhead یک دنباله جدید منتشر کرده است تا به شما نشان دهد که هوش مصنوعی چه کارهایی می تواند انجام دهد، اصول اولیه نحوه کار آن، و چگونه می تو،د از آن برای افزایش عملکرد خود استفاده کنید. نامیده می شود با هوش مصنوعی شروع کنیدو سرشار از دانش حیاتی هوش مصنوعی است.

بینش های متخصص را کشف کنید تا به شما در توسعه حرفه خود، ارتباط با Trailblazers، یادگیری Salesforce و ،ب گواهینامه کمک کند. راهنمای نحوه عملی، دیدگاه‌های معتبر همتایان، و داستان‌های الهام‌بخش Trailblazer را کاوش کنید.


مقالات پرطرفدار

واژه نامه هوش مصنوعی

هوش مصنوعی از A تا Z: واژه نامه مولد هوش مصنوعی برای رهبران ،ب و کار

16 دقیقه مطالعه

تصویری در پس‌زمینه‌ای برنزه از مردی که سوار بر تک‌دوچرخه در حالی که جنبه‌های کار را متعادل می‌کند/هوش مصنوعی مولد برای بازاریابی

3 کاری که بازاریابان می توانند با هوش مصنوعی مولد سریعتر انجام دهند

Salesforce فناوری هوش مصنوعی مولد قابل اعتماد را به برنامه‌ها، پلتفرم‌ها و جریان‌های کاری خود می‌آورد. کشف کنید که چگونه هوش مصنوعی و GPT مولد آینده تجارت را در این واحدهای سریع به نام ماژول‌های Trailhead Quick Look تغییر می‌دهند:

با AI S،s Quest یک پیشگام باشید

Trailhead همه چیز در مورد سرگرم ، یادگیری است، بنابراین بیایید یک درجه دیگر سرگرم کننده را بالا ببریم! بپیوند به با AI S،s Quest یک پیشگام باشید برای یادگیری اصول هوش مصنوعی، تبدیل شدن به یک سوژه هوش مصنوعی و ،ب یک نشان انحصاری انجمن*. و مطمئن شوید که این خبر را با دوستان و همکاران خود پخش کنید—همه می توانند مهارت های هوش مصنوعی را در Trailhead بیاموزند.

برای آینده مهارت داشته باشید و مهارت های جدید را از هر کجا بیاموزید.


اخبار هوش مصنوعی (AI) همه جا هست! چه از هوش مصنوعی گیج شده باشید یا هر روز به دانش بیشتری دست پیدا کنید، یک چیز مسلم است: هوش مصنوعی آینده کار است و Trailhead، پلتفرم یادگیری آنلاین Salesforce، اینجاست تا به شما کمک کند مهارت خود را افزایش دهید.