با نوآوری های مخابراتی، هیجان کارمندان را برگردانید

از داده های مشتری استفاده کنید. باز هم، داده های مشتری کلید تحقق این امر است. ارائه دهندگان باید روی ابزارهای مدرن سرمایه گذاری کنند تا نه تنها داده ها را در دسترس، بلکه قابل جستجو و مفید کنند. اینها شامل تجزیه و تحلیل پیشرفته و هوش مصنوعی می شود حجم زیادی از داده ها و به استفاده از آن کمک کنید.

ارائه دهندگان با تشخیص نیازها و رفتارهای در حال تغییر، تمرکز خود را به تجربه مشتری (CX) تغییر می دهند. این شامل ایجاد محصولات بهتر، ارائه پیشنهادات شخصی، و بهبود فروش و تلاش‌های پشتیب، می‌شود. هدف این است که جریان های درآمدی جدید برای ارائه دهندگان و ارزش بهتر برای مشتریان فراهم کند – و کارمندان نقش مهمی را ایفا می کنند.

اما با پیشرفت نوآوری ها، شرکت های فناوری مخابرات را تحت الشعاع قرار دادند. آنها پول بیشتر، امتیازات بهتر و ابزارهای مدرنی را که کارگران جدید با آن آشنا بودند، ارائه ،د. بدون ابزاری برای حل مشکلات مشتریان، کارکنان مخابرات روز را صرف گوش دادن به شکایات ،د. همچنین از آنها انتظار می رفت که به این مشتریان ناراضی بفروشند و متقاطع بفروشند. این منجر به سوختن سریع کارکنان شد، بدون هیچ کمکی.

بازخورد من، را دریافت کنید. کارمندان هر روز با مشتریان هستند و افکار آنها را دریافت می کنند و به نقاط دردناک آنها می پردازند. ارائه‌دهندگان باید برای جمع‌آوری بازخورد کارکنان سرمایه‌گذاری کنند تا مشتریان را بهتر درک کنند و به کارمندان احساس کنند که به شکل‌دهی ،ب‌وکار کمک می‌کنند. این کار با ارائه نوآوری های مخابراتی شروع می شود که به کارکنان در حل مشکلات کمک می کند.

و موضوع فراتر از ساخت و ساز جدید است. سو مارک نوشت: نگر، اصلی اپراتورهای بی سیم “همیشه کمبود کارگران ماهر در زمینه هایی مانند رایانش ابری و شبکه است.” در Fierce Wireless. اما این موضوع در مورد مهندسان شبکه، تکنسین ها، نمایندگی های فروش و خدمات و غیره نیز صدق می کند.

کلید موفقیت از طریق داده است. ارائه‌دهندگان در گرفتن داده‌های مشتری برتر هستند، اما در سیستم‌های سیلد قرار دارند که در آن تلاش می‌کنند تا از آن به طور موثر استفاده کنند. نوآوری‌های مخابراتی، مانند پلت‌فرم داده‌های مشتری، می‌تواند همه آن‌ها را در یک منبع برای دسترسی کارمندان جمع کند.

تاثیر تورم می تواند بر هزینه های دستمزد نیز تاثیر بگذارد و دوباره در حال شعله ور شدن است علاقه کارکنان به اتحادیه ها. برخی از اتحادیه‌ها در حال مذاکره مجدد برای قراردادهای جدید هستند که می‌تواند دستمزدها را افزایش دهد. همچنین این پتانسیل را دارد که در صورت پرتنش شدن مذاکرات، دو طرف را بیشتر از هم جدا کند.

تغییر به تمرکز مشتری مست،م بینش کارکنان است

برای فروش، بینش‌های مبتنی بر هوش مصنوعی می‌توانند بهترین اقدامات یا پیشنهادات بعدی را بر اساس داده‌های استفاده توصیه کنند و کارمندان خط مقدم را در پایان فروش موفق‌تر و سازنده‌تر کنند. ناگفته نماند که مشتریان راضی بیشتر از شنیدن پیشنهادات مربوطه استقبال می کنند.

با وجود فرصت‌های عظیم 5G و فیبر، کمبود نیروی کار وجود دارد محدود ، گسترش پهنای باند. تعداد روزافزون موقعیت‌های باز، بسیاری از شرکت‌ها را درگیر کرده است.

کارهای روتین را خودکار کنید. در این میان اتوماسیون، کمک می کند پردازش صورت‌حساب و پرداخت، خدمات مشتری، قابلیت حمل شماره، تأیید سند و فرآیند تخصیص سیم‌کارت، ورود و مدیریت داده‌ها و موارد دیگر. حذف این وظایف دستی به کارکنان این امکان را می دهد که روی کارهای م،ادارتر و سوالات یا مسائل عمیق تر تمرکز کنند. اتوماسیون می تواند داده ها را به صورت خودکار در تمام فیلدهای قابل اجرا پر کند تا خطاهای سفارش را کاهش دهد. مشتریان مشکلات خود را حل می‌کنند و سفارش‌ها را سریع‌تر و آسان‌تر تکمیل می‌کنند.

تجزیه و تحلیل، هوش مصنوعی و اتوماسیون کارمندان شما را کارآمدتر و سازنده تر می کند – و به آنها کمک می کند تا ضمن کاهش هزینه ها، تجربه مشتری را بهبود بخشند. با مطالعه کتاب آینده مخابرات: عصر جدید، فرصت های جدید، درباره این روند مخابراتی و سایر موارد بیشتر بد،د.

در حال حاضر آغاز شده است

صنعت ارتباطات از راه دور در حال تکامل است و ارائه دهندگان موفق راه هایی را برای استفاده از فناوری دیجیتال برای گسترش خدمات و خودکارسازی فرآیندها برای افزایش درآمد و کاهش هزینه ها بازاندیشی می کنند.

آن را بررسی کنید

اثرات تورم اغلب منجر به حامل ها می شود انتقال آن هزینه های بالاتر به مشتریان. این به حفظ مشتری صدمه می زند و با افزایش تماس ها، استرس بیشتری را به تیم های فروش و حفظ می افزاید.

برای صنعت مخابرات همیشه اینطور نبود. زم، بود که افراد بالقوه برای کار با ارائه دهندگان خدمات ارتباطی هجوم آوردند. هنگامی که سرویس تلفن ساده و قدیمی به انتقال داده، سوئیچینگ و مسیریابی پیچیده و تج،ات شبکه تبدیل شد، دانشمندان داده و مهندسان برق را به سمت مهندسی شبکه و نقش های عملیاتی کشاند. اتحادیه ها همچنین یک جاذبه اصلی برای امنیت شغلی، حقوق بازنشستگی و پیشرفت شغلی بودند.

تجربیات مثبت مشتری همراه با تجربیات مثبت کارکنان است. گلدینگ گفت بسیاری از شرکت‌ها با تمرکز بر کارمندان و مشتریان، موفقیت بهتری در CX دارند. در اینجا چند راه برای شروع وجود دارد:

تصویری از ص،ه آبی


منبع: https://www.salesforce.com/blog/telecom-innovations/

صنعت چگونه می تواند سطح بهره را افزایش دهد؟ محصولات جدید و جالب مشتریان را هیجان زده می کند و نوآوری های مخابراتی نیز می تواند استعدادهای جدید را جذب کند. تسریع در تحول دیجیتال کلید دیگری است. ارائه‌دهندگان می‌توانند تجربیات خود را با ابزارهای اتوماسیون، هوش مصنوعی (AI) و تجزیه و تحلیل (معروف به A3) بهبود بخشند که وظایف پیش پا افتاده را حذف می‌کند و به کارمندان اجازه می‌دهد روی کارهایی که برایشان مفید است تمرکز کنند. و رضایت بهتر کارمندان منجر به رضایت مشتری بهتر می شود، همانطور که در زیر به آن خواهیم پرداخت.