انجمن Trailblazer چیست؟

راه‌های زیادی برای یادگیری، ارتباط و بازپرداخت با انجمن Trailblazer وجود دارد. از پلتفرم آنلاین پررونق ما گرفته تا گروه‌های محلی و مجازی Trailblazer، جامعه شما را برای همه چیز از سؤالات محصول گرفته تا برنامه‌های مربیگری تحت پوشش قرار می‌دهد.

 1. با Trailblazers به ​​صورت آنلاین همکاری کنید
  آنلاین انجمن پیشگامان به شما کمک می کند تا به سؤالات محصول خود پاسخ دهید، Trailblazers را دنبال کنید و در آن همکاری کنید موضوعات و گروه ها. شما می تو،د از طریق دسکتاپ و موبایل با آن به انجمن دسترسی داشته باشید Trailhead GO برای اندروید و iOS دستگاه ها
 2. به گروه‌های اجتماعی Trailblazer و شنبه‌های Salesforce بپیوندید
  از بین بیش از 1300 محلی و مجازی تحت رهبری جامعه انتخاب کنید گروه‌های جامعه Trailblazer در بیش از 90 کشور در سراسر جهان. همچنین می تو،د جلسات غیررسمی Salesforce شنبه را در بسیاری از مکان های جه، پیدا کنید.
 3. در یک کنفرانس اجتماعی شرکت کنید
  کنفرانس های انجمن Trailblazer توسط و برای جامعه ایجاد می شود. در بهترین شیوه‌های Salesforce، رهبری فکری، و سرگرمی‌های جامعه غرق شوید کنفرانس های 1-2 روزه.
 4. از MVP های Salesforce الهام بگیرید
  MVP های Salesforce گروهی متشکل از 200+ متخصص محصول هستند که از سوی جامعه برای پیشرفت و فراتر رفتن برای کمک به دیگران برای موفقیت در ا،یستم نامزد شده اند.

را انجمن پیشگامان به Trailblazers قدرت می‌دهد تا مهارت‌های مرتبط را بیاموزند، با دیگران در سراسر جهان ارتباط برقرار کنند و با هم به آنها کمک کنند. همه – از همه اقشار – در انجمن Trailblazer خوش آمدید، و ما امیدواریم که شما به صورت آنلاین یا حضوری به ما بپیوندید!

هنگامی که Trailblazers از طریق جامعه با یکدیگر ارتباط برقرار می کنند، ضریب موفقیت غیرقابل انکار است. در یک نظرسنجی جدید Valoir از اعضای انجمن Trailblazer، سه نفر از هر پنج شرکت کننده گفتند که این انجمن به آنها کمک کرده تا شغل یا ارتقای شغلی جدیدی پیدا کنند. و هنگامی که آنها در یک نقش مرتبط با Salesforce قرار می گیرند، 80٪ می گویند مشارکت جامعه به آنها کمک کرده است تا در شرکت خود موفقیت ،ب کنند.

همانطور که مسیر موفقیت خود را با Salesforce هموار می کنید، می تو،د آن را به طرق مختلف پرداخت کنید.

بینش های متخصص را کشف کنید تا به شما در توسعه حرفه خود، ارتباط با Trailblazers، یادگیری Salesforce و ،ب گواهینامه کمک کند. راهنمای نحوه عملی، دیدگاه‌های معتبر همتایان، و داستان‌های الهام‌بخش Trailblazer را کاوش کنید.منبع: https://www.salesforce.com/blog/what-is-the-trailblazer-community/

برای بسیاری، انجمن Trailblazer به م،ای احساس تعلق، الهام گرفتن برای رسیدن به ارتفاعات جدید در حرفه خود، و بالا بردن دیگران در حین صعود است. و این چیزی است که برای درک واقعی آن باید از نزدیک تجربه کنید.

تقریباً در هر جایی که در جامعه ما مراجعه کنید، آنها را خواهید دید که تخصص را به اشتراک می گذارند و ارتباطات را تقویت می کنند. وقتی این کار را کردید، حتماً برای گفتن سلام تماس بگیرید و از درخواست کمک دریغ نکنید!

میلیون‌ها تریل‌بلیزر در سراسر جهان پایه و اساس ا،یستم Salesforce هستند – شبکه‌ای به هم پیوسته از یادگیرندگان و مبتکر، که از Salesforce برای ایجاد مشاغل، شرکت‌ها و جوامع موفق استفاده می‌کنند.

امیدواریم به ما بپیوندید وقتی این کار را کردید، بیایید و در فضای مجازی به من و تیمم سلام کنید Trailblazer Community Cove.

هر،ی که می‌خواهد با Salesforce نوآوری کند و موفقیت را به ارمغان بیاورد، می‌تواند یک Trailblazer باشد – چه در حال شروع حرفه Salesforce خود باشید، چه در صنعت دیگری مهارت داشته باشید یا یک رهبر باتجربه باشید که تحول دیجیتال را هدایت می‌کند.

وبلاگ The Trailblazer