اخبار بزرگ CX از Genesys، AWS، و Verint

طبق گفته Genesys، بیش از 4000 مشتری در حال حاضر تجربیات مشتری را از طریق پلتفرم Genesys Cloud CX شخصی‌سازی می‌کنند. یک راه حل بومی ابری که بر روی AWS ساخته شده است.

این حرکت ابزارهای Ployvox را برای دسترسی کاربران نهایی سازم، Salesforce به ابزارهای زمان‌بندی و مدیریت بلادرنگ انتقال می‌دهد. علاوه بر این، این اتحاد زیرساخت هوش مصنوعی Playvox را در این سرویس ادغام می کند.

در واقع، فروشنده CX پلتفرم را به ،وان “نرم افزار رقص ،ده فروشی” خود قاب بندی می کند.

فروشنده برای دومین بار با روند سازماندهی مجدد فصل 11 مواجه است. همانطور که در اوا، سال گذشته توسط UC Today گزارش شد.

این دو سازمان هستند تعهد خود را دوچندان می کنند برای کمک به مشتریان مش، در تجسم مجدد تجربیاتی که ارائه می دهند.

قابلیت‌های جدید در یک راه‌حل واحد موجود است که ویژگی‌های قرار مجازی، مکالمه ویدیویی زنده و رزرو رویداد را نیز ارائه می‌کند.

بلومبرگ گزارش می دهد که افراد نزدیک به مذاکرات گفته اند که ورش،تگی ممکن است تا پایان ژانویه ثبت شود، با مذاکرات مداوم با سرمایه گذاران Apollo Global Management، Ares Management و Invesco.

در نتیجه SCA، Genesys و AWS قصد دارند توسعه مش، و روابط خود را به بازار گسترش دهند تا سازمان‌ها را برای تسریع تحول دیجیتال و استراتژی‌های تجربه مشتری ابری خود تقویت کنند.


منبع: https://www.cxtoday.com/crm/big-cx-news-from-genesys-aws-and-verint/

بنا به گزارش ها، آوایا در حال مذاکره برای واگذاری کنترل به وام دهندگان است، زیرا همچنان با فشارهای مالی مبارزه می کند.

در واقع، ودرد به این امکان اشاره کرد که موسسات مالی می توانند از فناوری استفاده کنند اعلام توافق در شبکه های اجتماعی.

همانطور که اینها نشان می دهد، مشتریان ممکن است از این راه حل در مراکز تماس، شعب و فروشگاه ها استفاده کنند و ظاهراً Verint ،ده فروشی را هدف قرار داده است.

به ،وان یکی از شرکای اساسی ما، همکاری ما با AWS در استراتژی ما برای توانمندسازی مشتریان با قابلیت‌ها و نوآوری‌هایی که برای پیشرفت به آن نیاز دارند، مرکزی است.

کاربران همچنین ممکن است از ابزارهای درون پلتفرم برای مشتری‌سازی، صف‌بندی مجازی، مدیریت وظایف و موارد دیگر استفاده کنند.

Genesys یک قرارداد همکاری استراتژیک (SCA) با خدمات وب آمازون (AMS) امضا کرده است تا به سازمان‌ها کمک کند تا هماهنگی عمیق‌تری از فناوری‌ها و راه‌حل‌های هوشمند و خودکار ایجاد کنند.

ارائه‌دهنده راهکارهای تعامل در محل کار، Playbox، رسماً ابزارهای خود را در پلتفرم Salesforce Contact Center ادغام کرد.

Avaya مدیر عامل خود، جیم چیریکو، را در جولای سال گذشته برکنار کرد و آلن ماسارک، رئیس سابق Vonage، جایگزین او شد.

با استفاده از یک برنامه Playvox، کاربران Salesforce می توانند داده های مشتری را به طور موثرتری مدیریت کنند. رایان نیکو،، SVP و GM مرکز تماس، Salesforce، گفت که راه حل سرویس ابری شرکت او ابزارهایی را در اختیار سازمان ها قرار می دهد که کارایی خدمات را “در روزها و هفته ها، نه ماه ها و سال ها” افزایش می دهد.

با این وجود، در سایر بخش ها کاربرد دارد. ایموجن ودرد، بنیانگذار و مدیرعامل Qudini، در کنار 20 کارمندی که به ،وان بخشی از معامله به Verint می پیوندند، این را تأیید می کند.

با Salesforce Contact Center و Playvox، سازمان‌ها این امکان را دارند که افراد من، را در کانال‌های من، در زمان من، برای ارائه سطوح جدیدی از کارایی و اثربخشی خدمات قرار دهند.

رئیس جدید گفت که یک وظیفه کلیدی در کوتاه مدت و میان مدت ساده ، سبد سهام آوایا و شفاف سازی پیشنهاد آن برای مشتریان موجود و بالقوه است.

ویدئوی زیر قابلیت‌های بیشتری را به نمایش می‌گذارد که اکنون در دسترس کاربران پلتفرم Verint Customer Engagement است.

اولیویه ژووه، مدیر ارشد محصول، Genesys، اظهار نظر کرد:

از ورش،تگی احتمالی گرفته تا ورود به یک توافقنامه همکاری استراتژیک (SCA)، در اینجا برخی از گزیده‌هایی از محبوب‌ترین اخبار ما در هفت روز گذشته آورده شده است.

آوایا در ماه سپتامبر اعلام کرد که کاهش قریب الوقوع شغل 26 میلیون دلار هزینه خواهد داشت. از سوی دیگر، فروشنده پیش بینی می کند که پس انداز قابل توجهی داشته باشد، همانطور که در تشکیل پرونده با SEC بیان شده است.

A Bumpy 2022

Verint پلتفرم تعامل با مشتری خود را با قابلیت‌های زمان‌بندی قرار از Qudini گسترش داده است.

علاوه بر این، این مشارکت شامل خدمات مدیریت کیفیت و مربیگری Playvox در کنار راه‌حل‌های مشابه Salesforce Appexhange مانند دسترسی به کارشناسان و منابع صنعت است.

این حرکت به Salesforce اجازه می دهد تا به مشتریان AppExchange خود ابزارهای Playvox را در کنار 7000 برنامه کاربردی موجود از طریق شبکه Service Cloud خود ارائه دهد.

اقدامات امنیتی مالی ناشی از آن ممکن است نگر، سرمایه گذاران را در مورد سابقه مشکل اخیر آوایا کاهش دهد.

نیکو، افزود:

در سال 2023، قیمت سهام آوایا نزدیک به 97 درصد کاهش یافت و ارزش بازار این شرکت را از 2 میلیارد دلار در دو سال پیش به حدود 45 میلیون دلار کاهش داد.

Genesys همچنین بیان می کند که بیش از 800000 کاربر از قدرت ،یبی دو شرکت فناوری جه، در 13 منطقه AWS استفاده می کنند.

بازار مبتنی بر ابر Salesforce میزبان برنامه‌های مختلف سازم، شخص ثالث است تا داده‌های Customer 360 را جمع‌آوری کند، تعامل مشتری و نیروی کار را افزایش دهد، و سفر تحول دیجیتال شرکت را تسریع بخشد.

در Genesys، هدف ما این است که سازمان‌ها را قادر کنیم تا تجربیات متمایز مشتریان و کارکنان را تنظیم کنند. امروزه، این تنها از طریق هماهنگی یکپارچه فناوری‌ها، نقاط تماس و کانال‌ها امکان‌پذیر است.