اجرای کناف سقف و دیوار با متریال وارداتی ، اجرای کناف روی گچ ، قیمت اجرای کناف سقف

باقی ماندن اجزا گچ روی ابزار و ظروف باعث کوتاه شدن زمان گیرش گچ در استفاده های بعدی می گردد. پرفیلکس کناف نباید با سایر موادی که باعث تغییرات در خواص و مشخصات فیزیکی محصول می گردد ترکیب نمود. ماده اصلی پرفیلکس کناف گچ به صورت پودر می باشد که ضمن ترکیب با سایر افزودنی ها به کیفیت و خواص لازم جهت استفاده در موارد مختلف رسیده است. باقی ماندن اجزا گچ روی ابزار و ظروف باعث کوتاه شدن زمان گیرایش گچ در استفاده های بعدی می گردد.

طراحی دکوراسیون اتاق با معرفی ترفند های ساده

شتاب و سرعتی که توسط دستگاه هیلتی به فشنگ داده میشه، به وسیله ی باروت موجود در چاشنی دستگاه هیلتی اتفاق میفته. اتصال آویزها به سقف، توسط فشنگ های اتصال یا همان رول بولت ها انجام میشه که به وسیله دستگاه هیلتی یا همان شاتگان اتصال سقفی شلیک میشن. نوار چسب جداکننده برای جلوگیری از ترکیب کناف و ساختمان استفاده می شود. شركت مدرن سازان رادیس با ظرفيت توليد بالای کناف به عنوان بزرگترين توليدكننده سيســتم هاى ساخت و ساز خشك در ايران به شمار مى رود. ما در مجموعه کناف برای حرکت رو به جلو و دست یابی به موفقیت های آتی خود به حصول رضایت مشتریان، خشنودی کارکنان و رغبت همکاران باور داریم. مورد نظر خود را انتخاب کرده و سپس طبق اندازه گیری های مشخص شده در طرح و نقشه کناف ورقه ها را برش دهید .

استفاده می شود .اگر نیاز به طراحی، اجرا و نصب سقف کاذب پی‌ وی‌ سی، چوبی و آلومینیومی داشته باشیم. کناف کاری دارای مراحل و نظم خاصی است و توجه به ظرافت و نکات فنی مرحله به مرحله آن از اهمیت بالایی برخوردار است بنابراین می بایستی که از کناف کار زبده و ماهر برای اجرا کمک گرفت . قبل از اجرای مراحل کناف کاری باید نسبت به انواع کناف شاخت کامل داشت . نقطه مقابل سبک مدرن طرح کلاسیک است تایل های کلاسیک زیباترین کناف سقف آشپزخانه محسوب شده و جلوه ای زیبا به محیط ی بخشند این تایل ها برجستگی بیشتری داشته و خطوط منحقس و قوس دار در آن زیاد است در این سقف های از لوستر می توان استفاده کرد . از انواع ابزارآلات کناف کاری اره دسته پلاستیکی بوده که کارایی بهتر و راحت تری نسبت به اره های بزرگ دارد از آن برای برش پنل استفاده می شود . این قطعه یک راه حل مناسب برای نصب قطعات با وزن کم بر روی صفحات روکش دار گچی می باشد.

  • جهت ایجاد ارتباط بین و تاثیر سقف کناف در زیبایی محیط داخلی، تمامی تصاویر به صورت قبل و بعد طراحی، اجرا و نصب در اختیار مشتریان قرار گرفته است.
  • پانل‌های آکواMR در محیط‌هایی که رطوبت از905 بیشتر است استفاده می‌شوند.
  • قبل از استفاده از این نوع سقف ها باید زیر سازی مناسبی صورت گیرد معمولا از این نوع سقف ها برای فضاهای بسیار وسیع استفاده می شود زیرا جلوه آن زیباتر می شود.
  • اجرای سقف کاذب کناف خود آویز، اقتصادی است و با هزینه کم می توان آن را پیاده سازی کرد.

باید توجه داشت که کناف کاری سقف، در کنار مزایایی که حتما دارد، معایبی نیز خواهد داشت که به هر دو در این مقاله پرداخته ایم. یکی از کلیدی‌ترین نکات در طراحی داخلی ایجاد بستر مناسب برای چینش لوازم منزل یا فروشگاه است. در زمان ساخت ساختمان یا حتی ترمیم و بازسازی واحد ساختمانی امکان ایجاد طراحی کناف بر روی سقف اصلی وجود دارد. با نصب صفحات طرح‌دار کناف که عموماً از جنس گچ نیز هستند؛ نوعی تنوع در کل یا بخشی از سقف ایجاد شده و منجرب زیبایی بیشتر فضای داخلی خواهد شد.

اجرای کناف سقف و دیوار با متریال وارداتی ، اجرای کناف روی گچ ، قیمت اجرای کناف سقف

کناف یک برند آلمانی است که نمایندگی آن در ایران “کناف ایران” نام دارد. اجرای کلیه نبشی های محیطی در یک تراز مشخص شده که توسط مجری طرح باید تعیین گردد. استفاده از وسایل مناسب جهت اتصال آویزها به سقف مانند پیچ و رولپلاک یا میخ هیلتی باید باشد. این نوع سقف در رتبه بعدی قرار دارد، جنس رابیتس از فولاد مشبک می باشد که توسط مفتول یا سیم آرماتور بندی به شبکه فرعی متصل شده است. درصورتی‌که خرید مصالح به عهده متخصص کناف باشد، تا 65درصد از هزینه کل به عنوان بیعانه دریافت‌‌ می‌شود. به شما پیشنهاد می‌کنیم مبلغ بیعانه را حتماً در قرارداد ثبت کنید.

کناف به طور متوسط با چه هزینه‌ای در سنجاق ارائه می‌شود؟

کاشی هایی به ضخامت ۵ تا ۱۲mm و حداگثر وزن ۴۰kg/m2 را می توان بر روی این صفحات نصب کرد. فاصله سازه ها (استاد) می بایست حداکثر ۴۰mm و نوع صفحات از صفحات مقاوم دربرابر رطوبت و یا مقاوم در برابر رطوبت و حریق باشد . از فضای داخلی دیوار جداکننده برای عبور تاسیسات مکانیکی استفاده می شود. زمانی که این دیوارها جهت عبور لوله های تاسیساتی سوراخ می شوند با استفاده از جزئیات ساده ای می توان از یکپارچگی دیوار حفاظت کرد.

هر چه زمان می می گذرد به دلایل متفاوتی که از جمله ی این دلایل می توان به اهمیت بیشتر ظاهر هر چیزی و … از دیگر مزایای کار با کناف داشتن انعطاف بالا در زمینه ی دکوراسیون بدون کار گذاشتن آویز است . در صورت مصرف مواد اولیه نامرغوب شاهد ایجاد ترک، شکستگی و جدا شدن صفحات خواهید بود.

این نوع سقف کاذب از مصالح مختلفی هم چون پارچه چین دار، پلاک های چوبی ، پلاک های گچی و یا ورقه های مقوایی فشرده سفید رنگ و سوراخ دار تهیه شده است و برای مکان هایی مثل سینما، سالن های سخنرانی و … که نباید انعکاس صوت وجود داشته باشد مورد استفاده قرار می گیرد. در صورتی که مصالح و ابزارها در دسترس باشد و فقط نیاز به یک متخصص نصب کناف داشته باشید، هزینه کناف سقف متفاوت خواهد بود. گچ تشکیل دهنده این صفحات در برابر رطوبت مقاوم هستند مقوای پشت و روی این صفحه سبز رنگ بوده و در محور میانی و پشت صفحه مهر آبی کناف چاپ شده است از این نوع در اماکنی که رطوبت بالاست مانند حمام , سرویس بهداشتی , آشپزخانه و… استفاده می شود . در صورت نیاز به عایق استفاده از عایق های آکوستیکی سبک به ضخامت ۸۰% فضای خالی چگالی تقریبا ۲۰kg/m3 توصیه می شود. نکته مهم در این کارجلوگیری از تماس عایق با هر دو سطح صفحات در آمن واحد و ایجاد پل ارتباطی صوتی است.

با توجه به این نکات که اشاره کردیم، اگر نیاز داشتید که برای بازسازی آپارتمان خود یا اجرای سقف کاذب یا کناف کاری سقف، با افراد متخصص تماس بگیرید، ما مجموعه بدادم برس را به سقف کناف شما پیشنهاد میدهیم. که این تایل ها میتواند در انواع گچی ، معدنی (کناف ) و پوشالی باشد . در ابتدا طراحی لازم برای اجرای کناف‌کاری انجام شده و سپس با نصب صفحات کناف در کنار یکدیگر و اتصال آن‌ها با چسب مخصوص یا پیچ به هم روند کار ادامه پیدا خواهد نمود. از طرفی در صورتی که ارتفاع سقف اصلی و سقف کاذب مورد اجرا بیشاز 1.5 متر باشد به طور حتم نیاز به اجرای رابیتس و جوشکاری قوطی فلزی خواهد بود. سقف کاذب کناف ضد حریق از سازه ها و تاسیسات پشت سقف کاذب کناف در برابر حریق محافظت میکند و همچنین اگر در پشت سقف کاذب کناف، حریق رخ دهد با استفاده از این نوع سقف میتوان از فضای زیر سقف کاذب کناف محافظت نمود. برای استفاده از سقف های کاذب کناف ضد حریق در فضا هایی که از صفحات گچیFR و FM استفاده میشود باید زیر سازی این سقف کاذب با توجه به کد حریق در نظر گرفته میشود.

از مزیت های سقف متحرک دسترسی به فضای پشت سقف کاذب کناف میباشد که در نوع سقف کاذب کناف ثابت از دریچه بازدید این امکان فراهم میگردد. سقف کاذب کناف پوششی است که در زیر سقف اصلی ساختمان قرار میگیرد. سقف کاذب کناف به دلیل سبکی، ارزانی، نصب سریع و انعطاف پذیری بالا امروزه کاربرد زیادی در صنعت ساختمان دارد. کارشناسان دکو آرت ایران به شما مشاوره تخصصی انتخاب کاغذ دیواری میدهند که در کنار مشاوره کناف سقف و دیوار میتوانید نسبت به ست کردن استاندارد و بی نظیر طرح ها تصمیم درستی بگیرید . کناف نوعی صفحه گچی با روکش کاغذی بوده که در ساخت و ساز به صورت خشک و بدون آب استفاده می شود و در ایجاد طرح های متنوعی بر روی دیوار و سقف های کاذب کاربرد دارد .