اتصال بد؟ دسترسی آفلاین تلفن همراه پاسخ است

در اینجا نحوه عملکرد آن آمده است.

کار را بدون محدودیت شبکه انجام دهید

راه حل؟ فناوری دسترسی آفلاین تلفن همراه که به کارمندان اجازه می دهد حتی زم، که متصل نیستند به کار خود ادامه دهند. آن‌ها می‌توانند طبق معمول به کار خود ادامه دهند – و کارشان به‌طور خودکار با بازیابی اتصال همگام‌سازی می‌شود.

علاوه بر این، با مدیریت برنامه های تلفن همراه، داده های حساس از طریق رمزگذاری قوی، مک،سم های احراز هویت و اجرای سیاست محافظت می شوند. این رویکرد جامع از اطلاعات شرکت در برابر دسترسی غیرمجاز محافظت می کند و خطرات مرتبط با نقض داده ها و حملات سایبری را کاهش می دهد. با ،یب عملکرد آفلاین و مدیریت اپلیکیشن موبایل در یک راه حل واحد مانند Salesforce Mobile App Plusشرکت‌ها می‌توانند نیروی کار سیار خود را تقویت کنند، از داده‌های حساس محافظت کنند، و عملیات را به طور موثر ساده کنند، همگی در عین حال که یک محیط کاری امن را حفظ می‌کنند.

به کارمندان فناوری دسترسی آفلاین موبایلی بدهید که با آنها حرکت می کند

در حالی که دستگاه های تلفن همراه به ابزارهای کاری ضروری تبدیل شده اند، خطر امنیتی قابل توجهی دارند. از یک طرف، کارمندان باید بتوانند به داده‌ها و برنامه‌های کاربردی حیاتی ،ب‌وکار از دستگاه‌های خود دسترسی داشته باشند تا بهره‌ور بمانند، به‌ویژه هنگام کار از راه دور یا در حال حرکت. از سوی دیگر، این دسترسی می تواند داده های شرکت را در برابر حملات یا نفوذ آسیب پذیر کند. کارفرمایان باید تعادلی بین فعال ، بهره‌وری تلفن همراه و اطمینان از ایمن ماندن داده‌ها و سیستم‌های شرکت ایجاد کنند.

چالش تیم‌های فناوری اطلاعات و امنیت این است که چگونه سیاست‌های امنیتی تلفن همراه را در تعداد زیادی از دستگاه‌ها و کاربران مقیاس‌بندی و اجرا کنند. این به ویژه زم، چالش برانگیز است که انواع دستگاه ها و سیستم عامل های در حال استفاده و همچنین برنامه ها و خدمات مختلفی را که کارمندان ممکن است برای دسترسی به داده های شرکت استفاده کنند، در نظر بگیرید. مقیاس بندی و اجرای سیاست های امنیتی موبایل یک کار پیچیده برای تیم های فناوری اطلاعات و امنیت است. با این حال، با استفاده از ابزارهای مدیریت برنامه های تلفن همراه (MAM)، سازمان ها می توانند به محافظت در برابر تهدیدات تلفن همراه و محافظت از داده های حساس کمک کنند.

یاد بگیرید که چگونه با Salesforce Mobile App Plus شروع کنید.منبع: https://www.salesforce.com/blog/mobile-offline-access/

بیاموزید که چگونه با Salesforce Mobile App Plus بهره وری تیم خود را به حدا،ر برس،د — به صورت آفلاین کار کنید و در هر زمان و هر مکان به راحتی به داده های CRM دسترسی داشته باشید.


دسترسی آفلاین موبایل برای نیروی کار امروزی حیاتی است

اینجاست که دسترسی آفلاین تلفن همراه وارد می‌شود. با یک راه‌حل امن آفلاین تلفن همراه، کارگران می‌توانند حتی زم، که به اینترنت وصل نیستند به اطلاعات و برنامه‌های کاربردی حیاتی دسترسی داشته باشند. در واقع با توجه به الف نظرسنجی توسط Accenture77 درصد از کارگران مید، می گویند استفاده از تلفن همراه به صورت آفلاین باعث بهبود دقت داده ها و کاهش خطاها و اشتباهات داده می شود. این می تواند یک تغییر بازی برای صنایعی مانند تولید، ،ده فروشی و مالی باشد، جایی که کارگران باید بدون توجه به مکانشان به داده های حساس در زمان واقعی دسترسی داشته باشند.

خطرات امنیتی برای کارگران سیار

یکی از بزرگترین چالش های پیش روی نیروی کار سیار، اتصال است. همه ما فکر می‌کردیم که 5G را در همه جا دریافت می‌کنیم، اما واقعیت این است که بسیاری از مناطق در هر قاره هنوز محدود به عدم اتصال هستند.

در این موارد، کارکنان نیاز به دسترسی به یک راه حل تلفن همراه آفلاین دارند که به آنها اجازه می دهد مستقل از اتصال شبکه به کار خود ادامه دهند.

این نگر، های امنیتی چند برابر می شود زیرا کارمندان به طور فزاینده ای از دستگاه های خود برای کار استفاده می کنند. روند «دستگاه خودت را بیاور» در سال‌های اخیر جذابیت زیادی پیدا کرده است، زیرا کارکنان به طور فزاینده‌ای برای کارهای مربوط به کار به دستگاه‌های شخصی متکی هستند. در حقیقت، یک مطالعه نشان داد که 89٪ از بخش های IT BYOD را به شکلی فعال می کنند. نشان داده شده است که BYOD به شرکت ها کمک می کند تا هزینه های نگهداری دستگاه و فناوری اطلاعات را تا 40٪ کاهش دهند. این به این دلیل است که شرکت ها دیگر نیازی به ،ید و نگهداری دستگاه های جداگانه برای کارمندان ندارند و هزینه های سخت افزاری و پشتیب، را کاهش می دهند.

برای مثال، نمایندگان مید، باید به داده‌های مشتری دسترسی داشته باشند، سفارش‌های کاری را دریافت کنند و وضعیت آن‌ها را در زمان واقعی به‌روزرس، کنند. ناظران تولید از دستگاه های تلفن همراه برای ردیابی موجودی، نظارت بر خطوط تولید و عیب یابی استفاده می کنند. مدیران حساب های فیلد از دستگاه های تلفن همراه برای دسترسی به داده های CRM و ارتباط با مشتریان استفاده می کنند، در حالی که مدیران کانال های ،ده فروشی از آنها برای مدیریت سطوح موجودی و نظارت بر عملیات فروشگاه استفاده می کنند.

طرف مقابل آزادی موبایل؟ هنگامی که یک دستگاه اتصال خود را قطع می کند، بهره وری می تواند به طور چشمگیری کاهش یابد. اگر وای فای دچار لکنت شود، یا اتصال ماهواره‌ای قطع شود، نمی‌د،د چقدر از کارتان در طول مسیر گم می‌شود. در حقیقت، 49 درصد از کارگران سیار به دلیل مشکلات اتصال، چند ساعت بهره وری در هفته را از دست بدهید. این ساعت‌های از دست رفته دردسر قابل‌توجهی برای نیروی کار ایجاد می‌کند – ،ن زده می‌شود که هر سال ۶۰۰ هزار دلار بهره‌وری به ازای هر شرکت به دلیل مشکلات اتصال داده از دست می‌رود.

با فراگیرتر شدن تلفن همراه، توانایی کار در هر مک، بدون توجه به اتصال و در عین حال کاملاً ایمن ماندن از تهدیدات و خطرات ضروری است. با راه‌حل‌های من،، مدیران سازمان‌های مدنی و فناوری اطلاعات می‌توانند با تغییر نیروی کارشان بر اساس نیازهای مشتریان خود، مرتبط باقی بمانند و نوآوری کنند. با استفاده از قدرت دستگاه های تلفن همراه و پذیرش فناوری های جدید، نیروی کار امروزی می تواند کارآمدتر و موثرتر از همیشه باشد.

Salesforce Mobile App Plus: دسترسی آفلاین

تلفن های هوشمند و سایر دستگاه های متصل، نیروی کار مدرن را به طور فزاینده ای متحرک کرده اند. اکنون، تیم‌ها می‌توانند در ارتباط باقی بمانند و به روش‌های جدید در هواپیماها و کف کارخانه‌ها، در انبارها و فروشگاه‌های بزرگ کار کنند.

زم، که محدودیت های شبکه را حذف می کنید، افزایش بهره وری را تصور کنید. یک راه حل آفلاین تلفن همراه قوی، مجهز به مدیریت برنامه های تلفن همراه، دسترسی آفلاین یکپارچه به داده ها، اسناد و برنامه ها را فراهم می کند. کارگران سیار می توانند بدون وقفه به وظایف خود ادامه دهند حتی زم، که اتصال غیرقابل اعتماد یا در دسترس نیست.