اتاق فرارهای تهران با امکانات، تصاویر و آدرس مجله علی بابا | allescape

امروزه در کشور ما اسکیپ روم های زیادی توی اکثر شهرها هستند که با کیفیت های مختلفی مشغول هستند. تمام سعی خودمان را میکنیم که این راه ارتباطی و به بهترین شکل ممکن برقرار کرده و راحتی و امنیت رزرواسیون را برای بازیکنان حرفه ای بوجود آوریم. باید بدانید که برای خروج از اتاق نباید به زور متوصل شوید و باید تمام مراحل بازی و حل معما را با تمرکز و نیروی ذهنی انجام دهید. قدرت بدنی در این بازی جایی ندارد و همه چیز بسته به قدرت تحلیل ذهنی گروه شماست. برای تهیه بلیط انواع تفریحات کیش، پارک دلفین، پاراسل کیش، رستوران شاندیز صفدری کیش، غواصی کیش، بانجی جامپینگ کیش و پارک آبی کیش به صورت آنلاین اینجا کلیک کنید. درنهایت پس از یافتن همه سرنخ‌ها آن‌ها را دسته‌بندی کرده و به یک جواب واحدی که تعیین‌کننده راه خروج‌تان از اتاق فرار است برسید.

۱.جلسه توجیهی با حضور راهنما یا مستر بازی اتاق فرار

اتاق فرارهای تهران با امکانات، تصاویر و آدرس مجله علی بابا | allescape

فکر می‌کنید اگر زمانی با دوستانتان مجبور باشید به یک بانک خیلی بزرگ دستبرد بزنید، چطوری انجامش می‌دهید؟ نیازی به انجام این کار نیست! شما در این اتاق فرار بدون دردسر آن را می‌توانید تجربه کنید. اگر علاقه دارید تا مانند ابرقهرمان‌ها به نجات دیگران برخیزید، این اتاق فرار ترسناک و دلهره‌آور می‌تواند برای شما بسیار مناسب باشد.

سناریوی بازی در این مجموعه به‌ این صورت است که طوفانی سنگین سبب می‌شود زندگی مردم شهر کوچکی به‌ نام مین که در حوالی کوهستان زندگی می‌کنند از هم بپاشد. شما به‌عنوان بازیکن این بازی پس از وقوع طوفان به‌طرف شهر حرکت می‌کنید تا از فروشگاه شهر مقداری خرید کنید. بازی از این قرار است که شما و همراهانتان در یک شب بارانی در شهر مونرو برای گذران آخر هفته به خارج از شهر رفته‌اید.

جذابیت‌های بازی اتاق فرار

اتمسفر این اتاق معمولاً براساس یکی از ژانرهای جنایی، معمایی، ترسناک، اجنه و ماجراجویی طراحی می‌شود. به‌طور مثال اتاق فرار کابوس در تهران که براساس ساب‌ژانرهای وحشت طراحی شده است. البته برخی از ماموریت‌ها ممکن است حول محور فرار نباشند، مثلاً شما باید یک دزدی را تکمیل کنید یا یک سفینه فضایی را به سمت مریخ پرتاب کنید.

اتاق فرار شمال تهران

بنابراین قبل از اینکه وارد اسکیپ روم شوید، مطمئن شوید افرادی را که جمع کرده‎اید، روحیه همکاری بالا یی داشته و درعین حال استعدادی به غیر از حرف زدن نیز داشته خفن ترین اسکیپ روم باشند. نکته مهم دیگر این است که به سراغ افرادی نروید که مثل شما فکر می‎کنند. برای هر اتاق فرار ماموریت و معماهایی خاص خود در نظر گرفته خواهد شد. بنابراین هر بار که در این بازی شرکت می‎ کنید، چیزهای جدیدی را تجربه خواهید کرد.

  • ارواح افراد به‌قتل‌رسانده‌شده به‌دنبال حفظ ثروت ازدست‌رفته‌شان هستند.
  • در اتاق فرار هم شما مشغول ماجراجویی هستید و هیجان زیادی دارید.
  • زمان ماموریت محدود است و چنانچه افراد نتوانند در زمان مقرر به نتیجه مورد نظر برسند، بازی با باخت آنها تمام خواهد شد.
  • در اینجا باید کلی نقشه و راه خروج را امتحان کنید تا نهایتاً راه خروج واقعی را پیدا کنید.